Tatrzański Związek Narciarski

Jaśkowiec i Krężelok mistrzami Polski w sprincie

Sylwia Jaśkowiec (AZS AWF Katowice) i Janusz Krężelok (AZS AWF Katowice) zdobyli złote medale w sprincie w rozgrywanych w Jakuszycach Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich. Zawody odbyły...

Zaproszenie na Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich

W dniach 25-30 marca br. (wtorek-niedziela) odbędą się Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich. Zawody zostaną rozegrane na trasach biegowych w Jakuszycach. W zawodach wystartuje cała...

Kowalczyk na podium klasyfikacji generelnej PŚ

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce w łącznej klasyfikacji Pucharu Świata w narciarstwie klasycznym sezonu 2007/08. "Kryształową Kulę" wywalczyła Virpi Kuitunen. I to...

Justyna Kowalczyk o finale Pucharu Świata

- Myśmy mieli wszystko dokładnie wyliczone: jeżeli byłabym pierwsza, to która ma być Kalla, jeżeli będę druga, to która ona musi być by było dobrze, czyli by było podium w klasyfikacji...

Drugie miejsce Justyny Kowalczyk w Bormio

Justyna Kowalczyk zajęła w Bormio drugie miejsce w zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata biegu ze startu wspólnego na 10 km technika klasyczną. Polka przegrała minimalnie na finiszu z...

Wyczerpujący sprint w Bormio

Na dystansie 2,5 kilometra rywalizowały w piątek w Bormio najlepsze biegaczki podczas "przedłużonego" sprintu otwierającego finałowy weekend Pucharu Świata. Z czterech naszych...