Tatrzański Związek Narciarski

Podium Justyny Kowalczyk w Kuusamo!

Fantastycznie zakończył się dla polskiej ekipy narciarski weekend w Kuusamo. W biegu na 10 kilometrów techniką klasyczną Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce! W ekstremalnie trudnych...

Justyna Kowalczyk o biegu na 10 kilometrów

Patrząc na czas wygląda, że zaczęłam mocno, ale tak naprawdę to wcale nie był szybki start. Przynajmniej nie czułam tego po moich ruchach i zmęczeniu na pierwszych kilometrach. Być może w...

Justyna Kowalczyk polubiła siódemki

Siódme miejsce w Beitostoelen, siódmy czas w kwalifikacjach do sprintu w Kuusamo i ostatecznie siódme miejsce w rozegranych tam dzisiaj zawodach na dystansie 1,2 km – nie ma wątpliwości,...

Na piątkę w Kuusamo?

Od wielu lat nie było takiego weekendu - aż pięciorga polskich zawodników wystartuje podczas zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich. W Kuusamo o punkty walczyć będą Justyna Kowalczyk,...

Drammen: Kuitunen wygrała sprint w Drammen, Kowalczyk 7

Finka Virpi Kuitunen wygrała w Drammen zawody narciarskiego Pucharu Świata w sprincie na dystansie 1,2 km techniką dowolną. Drugie miejsce zajęła Słowenka Petra Majdic, a trzecie Finka Aino...

Drammen: PS w biegach - Naess najszybszy, Krężelok daleko

Norweg Boerre Naess wygrał w Drammen zawody narciarskiego Pucharu Świata w sprincie na trasie o długości 1,2 km. Drugie miejsce zajął Szwed Mats Larsson, na trzeciej pozycji uplasował się...